Porady

Porady

W tej części strony znajdziecie porady dla systemu Windows podzielone na działy :

windows WINDOWS - ogólne porady dotyczące systemu Windows. Jak coś ukryć, zmienić, przywołać do porządku. Dodatkowo są tutaj sztuczki ułatwiające codzienną pracę z tym systemem.

internet INTERNET - jak wyżej, lecz główną rolę modyfikacji i zmian odgrywają narzędzia do przeglądania zasobów sieci np. przeglądarki itp.

optymalizacja OPTYMALIZACJA - przyspieszamy działanie naszego systemu poprzez wprowadzanie drobnych zmian które mają duże znaczenie. Wszystko opisane krok po kroku.

bezpieczenstwo BEZPIECZEŃSTWO - kilka prostych rad jak zabezpieczyć nasz Windows. Niestety pakiet Internet Security już nie wystarcza. Opisuje dodatkowo programy które warto zainstalować obok pakietów IS.

ciekawe programy CIEKAWE PROGRAMY - siedzenie przy komputerze nie musi być nudne a codzienne prace można sobie umilić, przekonajcie się sami jak.

 

Z racji na mnogość konfiguracji sprzętu jaki posiadacie nikt nie zagwarantuje poprawnego działania porad na każdej platformie. Jeśli pojawią się problemy proszę śmiało pisać pod artykułem o tym, a postaram się pomóc. Opcjonalnie użyjcie formularza kontaktu. Jeśli nie jesteście pewni czegoś bądź macie obawy to proponuję przed jakąkolwiek modyfikacją systemu utworzyć nowy punkt przywracania systemu.

Jesteś tutaj: Strona główna START Porady